Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 12.87 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Żnińska „drogówka” zatrzymała pojazd marki Renault, którego kierujący poruszał się z nadmierna prędkością. Podczas kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna popełnił również przestępstwo. Decyzją Starosty Żnińskiego z 2008 roku 59-latkowi zostały cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.


16 listopada br. w godzinach porannych funkcjonariusze żnińskiej drogówki czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogą krajową nr 5. Około godz. 8.30 policjanci ujawnili wykroczenie, którego dopuścił się kierujący pojazdem marki Renault. Mężczyzna poruszał się z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Wykroczenie zarejestrował policyjny videorejestrator. Mundurowi podjęli go do kontroli. Wówczas 59-latek przyznał się, że nie posiada prawa jazdy. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu one cofnięte w drodze decyzji administracyjnej w 2008 roku.  

Żninianin odpowie za przestępstwo z art. 180a kodeksu karnego. Grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem karnym.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu