Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Agnieszki, Jaroslawa

INFO

Dzisiaj, 16 listopada, około godziny 8:50 w Kcyni na ul. Rynek  doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na mężczyzn wykonujących pracę na terenie jednej z firm przewróciła się ściana budynku gospodarczego. Śmierć na miejscu poniósł 36- letni mieszkaniec gminy Kcynia.

fot. KPP w Nakle nad Notecią


Dzisiaj przed godziną 9:00 nakielski dyżurny przyjął zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku do jakiego doszło  w Kcyni przy ul. Rynek. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe.

Pracujący na miejscu zdarzenia mundurowi pod nadzorem prokuratora prowadzili oględziny i przesłuchiwali świadków. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że czterech mężczyzn wykonywało prace związane z demontażem chłodni. Podczas tych prac ściana mieszczącego się  w pobliżu  budynku gospodarczego przewróciła się na pracowników.

fot. KPP Nakło nad Notecią

Jeden z mężczyzn w wieku  36 lat został przysypany elementami ściany i zginał na miejscu. Poszkodowanym w tym zdarzeniu jest także drugi pracownik w wieku 57 lat, który  przebywa w szpitalu z obrażeniami ciała nie zagrażającymi jego życiu.

O powyższym zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcje Pracy oraz nadzór budowlany.

Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają kcyńscy funkcjonariusze.

Cytat dnia

„Jeżeli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo, przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.” Henry Ford

 

PATRONAT MEDIALNY

AUTOPROMOCJA