Pochmurno

-1°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 12.87 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi trzem mężczyznom (w wieku od 29-39 lat), którzy w lipcu br. ukradli przyczepę kempingową z terenu nabrzeża Dużego Jeziora Żnińskiego. Dwóch sprawców policjanci zatrzymali we wtorek, natomiast trzeci przebywa obecnie w zakładzie karnym. Zabezpieczona przyczepa wkrótce wróci do właściciela.

KPP w Żninie


Do zdarzenia doszło w lipca br. na terenie Żnina. Nieznani wówczas sprawcy z terenu nabrzeża Dużego Jeziora Żnińskiego ukradli przyczepę kempingową. Jej wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 4000 złotych. Sprawą zajęli się żnińscy mundurowi.

We wtorek, 13 listopada policjanci ze Żnina i Barcina na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego wytypowali sprawców kradzieży. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 35-latka z gminy Barcin oraz 29-latka z gminy Pakość. Trzeci ze sprawców nie został zatrzymany, ponieważ przebywa obecnie w zakładzie karnym.  

Następnego dnia, obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży. Policjanci zabezpieczyli skradzioną przyczepę na terenie Barcina. Niebawem wróci ona do właściciela.  

Podejrzanych czeka teraz proces w sądzie. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu