Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Borysława, Grzegorza

INFO

Szubińscy i nakielscy kryminalni zatrzymali 43-latka, który od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Od zeszłego roku za mężczyzną prowadzone były poszukiwania międzynarodowe. Kiedy policjanci zapukali pod ustalony adres poszukiwany ukrył się w szafie, ale na nic się to zdało.Komisariat Policji w Szubinie od pięciu lat poszukiwał 43-latka skazanego przez sąd na karę pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za mężczyzną wydano list gończy oraz wszczęto poszukiwania międzynarodowe. Nad ustaleniem miejsca przebywania poszukiwanego pracowali kryminalni z Szubina. Sumienna praca funkcjonariusza prowadzącego sprawę pozwoliła ustalić, że 43-latek prawdopodobnie przebywa na terenie jednej z posesji w gminie Koronowo.

W środę, 19 września br. pod ustalony adres zapukali szubińscy i nakielscy kryminalni. Drzwi otworzyła kobieta, która powiedziała policjantom, że 43-latka nie ma w mieszkaniu. Jednak mundurowi nie dali się zbyć. Kiedy sprawdzali pomieszczenia usłyszeli szmery dochodzące ze stojącej w jednym z pokoi szafy. Gdy ją otworzyli wszystko już było jasne. Poszukiwany 43-latek właśnie w meblu znalazł kryjówkę licząc pewnie, że tam nie znajdą go policjanci.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę ponad 2 lat więzienia.

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA