Zachmurzone

1°C

Żnin

Zachmurzone

Wilgotność: 96%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 12 Gru 2018

    Zachmurzone 1°C 0°C

  • 13 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Dagmary, Aleksandry

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Szubińscy i nakielscy kryminalni zatrzymali 43-latka, który od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Od zeszłego roku za mężczyzną prowadzone były poszukiwania międzynarodowe. Kiedy policjanci zapukali pod ustalony adres poszukiwany ukrył się w szafie, ale na nic się to zdało.Komisariat Policji w Szubinie od pięciu lat poszukiwał 43-latka skazanego przez sąd na karę pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za mężczyzną wydano list gończy oraz wszczęto poszukiwania międzynarodowe. Nad ustaleniem miejsca przebywania poszukiwanego pracowali kryminalni z Szubina. Sumienna praca funkcjonariusza prowadzącego sprawę pozwoliła ustalić, że 43-latek prawdopodobnie przebywa na terenie jednej z posesji w gminie Koronowo.

W środę, 19 września br. pod ustalony adres zapukali szubińscy i nakielscy kryminalni. Drzwi otworzyła kobieta, która powiedziała policjantom, że 43-latka nie ma w mieszkaniu. Jednak mundurowi nie dali się zbyć. Kiedy sprawdzali pomieszczenia usłyszeli szmery dochodzące ze stojącej w jednym z pokoi szafy. Gdy ją otworzyli wszystko już było jasne. Poszukiwany 43-latek właśnie w meblu znalazł kryjówkę licząc pewnie, że tam nie znajdą go policjanci.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę ponad 2 lat więzienia.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu