Częściowo zachmurzone

0°C

Żnin

Częściowo zachmurzone

Wilgotność: 93%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 12 Gru 2018

    Śnieg 1°C 0°C

  • 13 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Dagmary, Aleksandry

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Sąd Rejonowy w Żninie aresztował na 3 miesiące 25-latka za posiadanie prawie kilograma dopalaczy. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zdobyli informację,  że mieszkaniec  Bydgoszcz, który przebywał na terenie powiatu żnińskiego może posiadać dopalacze.
 
W ubiegłym tygodniu, w środę (05.09) na terenie domu w budowie, w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli, znalezione na parapecie, w pustej paczce po papierosach, dwa woreczki z zawartością białego proszku. W innych pomieszczeniu zabezpieczono kolejne woreczki. Łącznie  zabezpieczono 17 woreczków strunowych z zawartością białej substancji o łącznej wadze niemalże kilograma. Zabezpieczone substancja trafiła do policyjnego laboratorium. Ekspertyza potwierdziła, że zabezpieczony proszek to dopalacze.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego żnińscy policjanci przedstawili zarzut, w oparciu o znowelizowany przepis ustawy  o przeciwdziałaniu  narkomanii, posiadania znacznych ilości dopalaczy.

Sąd Rejonowy w Żninie przychylił się do wniosku prokuratora i policjantów o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu