Breezy

3°C

Żnin

Breezy

Wilgotność: 82%

Wiatr: 38.62 km/h

  • 10 Gru 2018

    Rain 5°C 1°C

  • 11 Gru 2018

    Rain And Snow 2°C 0°C

Imieniny: Julii, Danieli

INFO
PATRONAT MEDIALNY

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło w miniony weekend na terenie gminy Szubin.  Jedno z nich zakończyło się ukaraniem sprawcy mandatem. Drugie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy i jego okoliczności są wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

 

fot. KPP w Nakle nad Notecią / Kolizja drogowa w Szkocji


Do pierwszego zdarzenia doszło w miniony piątek, 10 sierpnia przed godziną 15:00, w miejscowości Szkocja, na drodze krajowej nr 5. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca osobowego audi a3, prawdopodobnie zasnął za kierownicą w wyniku czego kierowane przez niego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyło się z ciężarowym mercedesem. Audi kierował 22-letni mieszkaniec gminy Kcynia. W aucie podróżował też 27-letni pasażer. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, jego uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń ciała i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a jej sprawca został ukarany mandatem.

fot. KPP w Nakle nad Notecią / Wypadek w miejscowości Gorzeń


Zgłoszenie o drugim zdarzeniu policja otrzymała w sobotę, 11 sierpnia około godziny 18.30. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci pracujący na miejscu tego zdarzenia ustalili, że kierująca pojazdem renault megane, 26-letnia mieszkanka powiatu bydgoskiego, z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z bmw. Po zderzeniu aut, 5 osób z bmw oraz kierująca renault zostali przetransportowani do szpitali. Okoliczności tego wypadku policjanci wyjaśniają w prowadzonym postępowaniu.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu