Częściowo zachmurzone

9°C

Żnin

Częściowo zachmurzone

Wilgotność: 94%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 18 Paź 2018

    Słonecznie 20°C 6°C

  • 19 Paź 2018

    Zachmurzone 15°C 7°C

Imieniny: Juliusza, Łukasza

INFO

Tragicznie mogło zakończyć się zdarzenie drogowe, do którego doszło wczoraj na trasie Kcynia – Szubin. Kierująca skodą podczas wyprzedzania zespołu pojazdów rolniczych, wjechała pod przyczepę. Za rażące naruszenie przepisów policjanci zatrzymali 43-latce prawo jazdy.

fot. KPP w Nakle nad Notecią


Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Kcynia – Szubin wpłynęło do dyżurnego policji wczoraj, 1 sierpnia przed godziną 11.00. Na miejsce zostali skierowani policjanci z referatu ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca skodą fabią, 43-letnia mieszkanka gminy Kcynia, wyprzedzała na skrzyżowaniu ciągnik rolniczy z przyczepami. Wszystko wskazuje na to, że kiedy kobieta rozpoczęła manewr ciągnik skręcał w drogę podporządkowaną. W następstwie czego skoda wjechała pod jedną z przyczep. W aucie, oprócz 43-latki, jechało także troje pasażerów, w tym dwie dziewczynki w wieku 8 i 10 lat.

Podróżujący skodą mogą mówić o bardzo dużym szczęściu, gdyż żadna z osób nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Za rażące naruszenie przepisów drogowych policjanci zatrzymali 43-latce uprawnienia do kierowania pojazdami. Zachowanie mieszkanki kcyńskiej gminy oceni sąd, do którego policjanci skierują wniosek o ukaranie sprawczyni kolizji.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu