Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
AUTOPROMOCJA

18-letni kierowca Opla,  wczoraj w Barcinie spowodował wypadek drogowy. Mieszkaniec Barcina wyjeżdżając z ulicy Kościelnej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doprowadził do zderzenia pojazdów. Funkcjonariusze zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy.  

fot. KPP w Żninie


Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Wielkopolskich z Kościelną w Barcinie. Około godziny 16.00 dyżurny żnińskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie oraz żnińska „drogówka”. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem osobowych marki Opel wyjeżdżając z ul. Kościelnej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Powstańców Wielkopolskich motocykliście i doprowadził do zderzenia.

Oprócz policjantów na miejscu zdarzenia pracowali również strażacy oraz zespół pogotowia ratunkowego, który udzielał pomocy medycznej poszkodowanemu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Żninie.

18-letni sprawca wypadku był trzeźwy. Młody kierowca nie nacieszył się zbyt długo prawem jazdy, gdyż zatrzymali mu je policjanci.

Teraz mieszkańca Barcina czeka proces w sądzie. Za spowodowanie wypadku drogowego zgodnie z kodeksem karnym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA