Rain

8°C

Żnin

Rain

Wilgotność: 82%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 24 Wrz 2018

    Rain 11°C 6°C

  • 25 Wrz 2018

    Częściowo zachmurzone 13°C 5°C

Imieniny: Gerarda, Teodora

INFO

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie zatrzymali dwóch mężczyzn z gminy Barcin którzy na przełomie lutego i marca br. włamali się do sześciu piwnic w budynku wielorodzinnym w Piechcinie. Ich łupem padł m.in. sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, felgi aluminiowe, odzież oraz obuwie.  Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP w Żninie


Mundurowi z Barcina zostali poinformowani o włamaniach do piwnic w budynku wielorodzinnym, do których doszło na przełomie lutego i marca br. w Piechcinie. Nieznani wówczas sprawcy skradli  m. in. sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, felgi aluminiowe, odzież oraz obuwie. Mundurowi skrupulatnie gromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego wytypowali dwóch sprawców. Pierwszego z nich zatrzymali w poniedziałek 26 marca, a drugiego następnego dnia. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

fot. KPP w Żninie


20-latek i 22-latek skradzione przedmioty sprzedawali w lombardach na terenie powiatu inowrocławskiego. Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczali na używki. We wtorek, 27 marca słyszeli zarzuty. Sprawa znajdzie finał w sądzie, do którego trafi akt oskarżenia. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu