Pochmurno

21°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 16 Lip 2018

    Thunderstorms 27°C 15°C

  • 17 Lip 2018

    Scattered Thunderstorms 21°C 16°C

Imieniny: Eustachego, Marii

INFO

Szubińscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli alkohol i tytoń bez polskich znaków akcyzy.  Do wyjaśnienia sprawy zatrzymany został 27-latek z Bydgoszczy, który przewoził autem nielegalny towar. Mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności i grzywna.

fot. KPP w Nakle nad Notecią


Kryminalni z Szubina ustalili, że 27-letni mieszkaniec Bydgoszczy może przewozić samochodem alkoholi i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Aby sprawdzić te informacje, we wtorek 27 marca, po południu, kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali na jednej z ulic Szubina do kontroli land rovera. W trakcie przeszukania samochodu mundurowi zabezpieczyli worki foliowe z tytoniem o wadze prawie 40 kg oraz 6 butelek alkoholu. Wszystko bez polskich znaków akcyzy.  

27-latek, który okazał się być właścicielem zabezpieczonego towaru usłyszał zarzut z kodeksu karnego skarbowego, a następnie został przekazany funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej. Działalność sprawcy naraziła Skarb Państwa na straty w wysokości około 40 tys. zł.

Mężczyźnie, za przestępstwo z kodeksu karnego skarbowego, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu