Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Wiesława, Leokadii

INFO

Już 9 listopada o godzinie 21:00 w barcińskim Kinie Ferment startuje Maraton Polskich Komedii. W repertuarze znajdą się znane i uwielbiane komedie - “Planeta Singli”i “Juliusz”oraz premierowy pokaz “Planety Singli 2”!Po wielkim sukcesie Maratonu Horrorów, organizatorzy zapraszają na pierwsze komediowe wydarzenie tego typu - maraton najlepszych polskich komedii ostatnich lat!

“Planeta Singli” (reż. Mitja Okorn) to urocza komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która przyciągnęła do kin prawie 2 miliony Polaków!
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju…

Nic dziwnego, że hit doczekał się kontynuacji, którą premierowo zobaczyć będzie można w Kinie Ferment! “Planeta Singli 2” (reż. Sam Akina) to opowieść o kryzysie w związku Ani i Tomka. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Z kolei “Juliusz” to wzruszająca komedia obyczajowa z Wojciechem Mencwaldowskim, Janem Peszkiem i Anną Smołowik w rolach głównych.  Wyreżyserowana przez Aleksandra Pietrzaka historia to opowieść rodzinna - mimo drugiego zawału, ojciec Juliusza odmawia zmiany trybu życia. Wybawieniem zdaje się być Dorota, lekarz weterynarii.

Bilety na maraton kosztują 25 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny) i dostępne są w kasach kina oraz online.
Podczas Maratonu zapraszamy też na Wielką Dosypkę - za popcorn płacisz raz i jesz ile chcesz!

Osoby poniżej 15. roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Między 15. a 18. rokiem życia wystarczy pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna.

Pełen harmonogram seansów w Kinie Ferment dostępny jest online:
https://www.facebook.com/KinoFermentBarcin

Operatorem Kina Ferment jest Pracownia Ferment Kolektiv, firma od ponad 11 lat zajmującą się edukacją filmową i rozpowszechnianiem kultury filmowej na terenie całego kraju i która ma w portfolio realizację tak dużych i prestiżowych projektów jak Akademia Filmowa Multikina, Filmowe Lato w zasięgu Orange, czy dwie edycje branżowej imprezy Forum Wokół Kina.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA