Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipa, Pauliny

INFO

29 maja obchodzono Dzień Działacza Kultury czyli święto ludzi angażujących się w działalność kulturalną na obszarze naszej gminy i nie tylko.

fot. Magdalena Kaczmarek


Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie na które Robert Luchowski- burmistrz Żnina zaprosił m.in. wszystkich pracowników instytucji kultury, działaczy, twórców i inne osoby, które działają na rzecz kultury na terenie Gminy Żnin. Podczas spotkania burmistrz Żnina wręczył listy gratulacyjne i kwiaty dyrektorom najważniejszych instytucji kultury naszej gminy: Jadwidze Jelinek- Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie, Krystynie Patyk- Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie oraz Arturowi Jakubowskiemu- Żniński Dom Kultury. Złożono podziękowania za prace na rzecz kulturalnego wizerunku Gminy Żnin wraz życzeniami dalszych sukcesów i satysfakcji.

Magdalena Kaczmarek

Cytat dnia

Nie ma większej radości,

niż nie mieć powodu do smutku.

Nie ma większego bogactwa,

niż zadowolenia z tego

co się ma.

 

Patronat medialny

Co? Gdzie? Kiedy? Na Pałukach

 

AUTOPROMOCJA