Pochmurno

-2°C

Żnin

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 14 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

  • 15 Gru 2018

    Pochmurno 0°C -2°C

Imieniny: Alfreda, Izydora

INFO
PATRONAT MEDIALNY

29 maja obchodzono Dzień Działacza Kultury czyli święto ludzi angażujących się w działalność kulturalną na obszarze naszej gminy i nie tylko.

fot. Magdalena Kaczmarek


Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie na które Robert Luchowski- burmistrz Żnina zaprosił m.in. wszystkich pracowników instytucji kultury, działaczy, twórców i inne osoby, które działają na rzecz kultury na terenie Gminy Żnin. Podczas spotkania burmistrz Żnina wręczył listy gratulacyjne i kwiaty dyrektorom najważniejszych instytucji kultury naszej gminy: Jadwidze Jelinek- Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie, Krystynie Patyk- Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie oraz Arturowi Jakubowskiemu- Żniński Dom Kultury. Złożono podziękowania za prace na rzecz kulturalnego wizerunku Gminy Żnin wraz życzeniami dalszych sukcesów i satysfakcji.

Magdalena Kaczmarek

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA

NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU

 sprawdź kiedy możesz zrobić zakupy

kolor czerwony- niedziele wolne od handlu